do kasy suma: 0,00 zł
PL

Kokardy w Decolove to powrót do korzeni bo to właśnie one królowały w naszych kolekcjach kiedy kilkanaście lat temu powstała nasza marka.

Mieliśmy nawet kokardkę w logo! 

Nie mogliśmy wiec przejść obojętnie obok trendu na kokardy do włosów. 

I tak powstała wyjątkowa kolekcja kokard na głowę, zaprojektowana specjalnie do pokazu jubileuszowej kolekcji Macieja Zienia a teraz dostępna dla wszystkich romantyczek i minimalistek. To nie tylko modny dodatek, lecz prawdziwa opowieść o Twoim niepowtarzalnym stylu. 

KOKARDY

Opaska z Kokardą z Jedwabiu Lulu Opaska z Kokardą z Jedwabiu Lulu
Producent: Decolove
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kokarda do Włosów Kendall Kokarda do Włosów Kendall
Producent: Decolove
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kokarda Do Włosów Kylie Kokarda Do Włosów Kylie
Producent: Decolove
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kokarda do Włosów Kim Kokarda do Włosów Kim
Producent: Decolove
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kokarda Do Włosów Khloe Kokarda Do Włosów Khloe
Producent: Decolove
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Grzebyk z Kokardą Ming Grzebyk z Kokardą Ming
Producent: Decolove
Cena: 429,00 zł
szt.
zobacz więcej
Welon z Kokardą Queen Lace Welon z Kokardą Queen Lace
Producent: Decolove
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kokardy w Świecie Decolove – Tradycja i Nowoczesność w Jednym!

Kokardy królowały w kolekcjach Decolove od początku istnienia naszej marki, już kilkanaście lat temu. 

Zapatrzeni w piękno kokard nie mogliśmy przejść obojętnie obok rosnącego trendu na te urokliwe dodatki do włosów. W rezultacie, zrodziła się wyjątkowa kolekcja kokard na głowę, pierwotnie stworzona dla pokazu jubileuszowej kolekcji Macieja Zienia. Dziś, troche ją rozbudowaliśmy i z dumą prezentujemy ją wszystkim romantyczkom i minimalistkom, pragnącym wyrazić siebie poprzez subtelny, a zarazem modny dodatek.

To nie tylko element zdobniczy – to opowieść o Twoim niepowtarzalnym stylu. Nasze kokardy to nie tylko trendy, ale także wyraz nastroju i charakteru. Pozwól kokardom Decolove być częścią Twojej własnej narracji o elegancji i indywidualności. Odkryj u nas nie tylko modne dodatki, ale także wyjątkowe historie, splatane w kokardki, które kiedyś ozdabiały nasze logo.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium