do kasy suma: 0,00 zł
PL
Jak dbać o Decolove

 

JAK DBAĆ O NASZE AKCESORIA

 

Akcesoria Decolove będą służyć Tobie latami, jeśli o nie odpowiednio zadbasz.

Wszystkie nasze ozdoby pakujemy dla Ciebie w pudełka, które ochronią ozdobę przed kurzem czy zgnieceniem. Jest natomiast kilka zasad, których należy przestrzegać aby mogły one długo cieszyć Twoje oko.

Wszystkie kwiaty Decolove wykonujemy ręcznie, ze specjalnie usztywnianego i formowanego na gorąco jedwabiu. Jedwab może więc nierównomierny kolor lub strukturę a jego krawędzie mogą być delikatnie postrzępione, ponieważ jest tkaniną naturalną. Nasze kwiaty są bardzo delikatne, podobnie jak te żywe, z tą różnicą, że nie lubią wody. Nie powinny zostać zamoczone, prane ani czyszczone chemicznie. Nie należy też szarpać, wymachiwać czy przygniatać kwiatów innymi przedmiotami ani wieszać ich do szafy razem z ubraniem, ponieważ mogą ulec zgnieceniu, zniekształceniu a ich krawędzie mogą się postrzępić. Nie polecamy również samodzielnego prasowania kwiatów, gdyż stracą wówczas swój trójwymiarowy kształt. 

Jedwabne kolczyki mogą ulec zabrudzeniu od mocnego makijażu, niestety w tej sytuacji ich wyczyszczenie może nie być możliwe i nie podlega to reklamacji. Można spróbować delikatnie wyczyścić je przy użyciu dobrej, miękkiej  gumki do mazania oraz przyciąć ich krawędzie bardzo ostrymi nożyczkami ale nie gwarantujemy, że będą wyglądały perfekcyjnie po takich zabiegach. Jedynym ratunkiem jest wymiana kwiatów, którą wykonujemy odpłatnie w dwóch wersjach cenowych w zależności od wielkości kolczyków:

Renowacja Kolczyków 

Kolczyki i ozdoby na głowę Decolove są wykonane z surowego mosiądzu, stali chirurgicznej, srebrzone lub złocone. Z czasem mogą one ściemnieć, uzyskując efekt starej biżuterii. Stan ten może ulec przyspieszeniu z powodu kontaktu z perfumami, podwyższonej wilgotności powietrza lub wysokich temperatur. Jest to proces naturalny, na który nie mamy wpływu i nie podlega on reklamacji.

Plecione wianki są elastyczne i pozwalają dostosować się do wielu fryzur, jednak powinny być wyginane w delikatny sposób aby nie odłamać żadnego z zaplecionych elementów. Ponadto nie wolno używać żadnych produktów do stylizacji włosów po ich założeniu ponieważ mogą ulec korozji i stracić swój połysk. 

Welony dostarczamy zwykle w dużych pudłach i po rozpakowaniu wymagają one wyprasowania. Najbezpieczniej i najwygodniej zrobić to przy użyciu steamera lub, jeżeli to niemożliwe, żelazka ustawionego na najniższą temperaturę. Można też spryskać welon mgiełką wodną i pozostawić do wyschnięcia.

Aby uniknąć zakurzenia ozdób najlepiej przechowywać je w pudełkach Decolove.

 

KOLEKCJA LOUNGEWEAR DECOLOVE

Nasze jedwabne i wełniane ubrania wykonaliśmy z najszlachetniejszych materiałów, które wymagają odpowiedniego traktowania aby długo wyglądały jak nowe. 

Jedwab najlepiej czyścić chemicznie lub prać ręcznie w zimnej wodzie. Nie wykręcać go i pozostawić swobodnie do wyschnięcia. 

Przędza baby suri to jedna z najdelikatniejszych wełen, najlepiej prać ją ręcznie z dodatkiem delikatnego środka do prania wełny, delikatnie wyciskając i suszyć na płasko z daleka od źródeł cielpa. Nie należy jej wykręcać, pocierać ani wirować. Nadmiar wody można usuac przykładając sweter do ręcznika. Dobrze też pamietać, że wełna to włókno, które nie brudzi się szybko, dlatego nie zalecamy prać swetra po kadym założeniu. Można też czasem wywietrzyć go na zewnątrz w celu odświeżenia. 

 

TOREBKI ROSE'S HUE

Aby torebka zachowała swój dobry wygląd przechowuj ją w worku kurzowym do niej przeznaczonym, a metalowe elementy chowaj do wnętrza torby. Do odświeżenia aksamitu użyj rolki czyszczącej do ubrań.
Nie dopuszczaj do przemoczenia, a jeśli do tego dojdzie pozostaw do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.
Unikaj zabrudzeń, jeśli się wydarzą nie korzystaj z środków chemicznych. Użyj suchej lub lekko zwilżonej ciepłą wodą bawełnianej tkaniny, ocieraj delikatnie ponieważ byt intensywne tarcie może odbarwić tkaninę. 
Chroń produkt przed nadmiernym oddziaływaniem słońca, może to spowodować odbarwienie  tkaniny.
Nie przenoś ciężkich przedmiotów może to zdeformować kształt torebki, rozciągnąć ją a nawet uszkodzić niektóre jej elementy.
Naturalnym procesem wynikającym z użytkowania są zarysowania, przebarwienia czy ścieranie się wierzchniej warstwy, która pokrywa okucia.

Wszystkie niezgodności dotyczące zamówienia, nie związane z uszkodzeniem przesyłki lub niedokładnym zapakowaniem ozdób, powinny zostać zgłoszone w ciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki. Po tym terminie odpowiedzialność pozostaje po stronie klienta.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt!

love@decolove.com

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium