do kasy suma: 0,00 zł
PL
Zamówienia & Zwroty

 

pudelka Decolove


ZAMÓWIENIA I ZWROTY

W naszym Atelier każdy produkt tworzymy na zamówienie indywidualne dopiero po dokonaniu zakupu na naszej stronie, dlatego nie ma możliwości ich zwrotu. Po złożeniu zamówienia i określeniu parametrów, które są wskazane do wyboru w opisie produktu, a także dodatkowych uwagach określonych w odpowiednim polu przy składaniu zamówienia, przystępujemy do jego realizacji. To jest też moment aby podzielić się z nami wszelkimi wątpliwościami, które my, w oparciu o długoletnie doświadczenie w pracy z klientami, chętnie rozwiejemy. W ten sposób otrzymują Państwo zupełnie nową, skrojoną na miarę własnych potrzeb ozdobę. 

Prosimy też pamiętać, że dodatki Decolove są w całości wykonywane ręcznie i mogą nieco różnić się od tych pokazanych na naszych zdjęciach. Zawsze jednak objętość, forma, ogólny zamysł oraz wrażenia estetyczne pozostają te same.

W naprawdę wyjątkowych sytuacjach, które rozpatrujemy indywidualnie, istnieje możliwość wymiany produktu na inny w podobnej lub wyższej cenie.

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności i może potrwać maksymalnie 14 dni roboczych. Wyjątek stanowią modyfikacje wymagające od nas sprowadzenia elementów potrzebnych do wykonania ozdoby w niestandardowym kolorze lub rozmiarze. Wówczas czas ten może ulec wydłużeniu do 30 dni roboczych. Należy jednak zwrócić uwagę, że w okresach wzmożonego zainteresowania naszymi akcesoriami, takimi jak Święta i Sezon Ślubny, czas ten nieznacznie może ulec wydłużeniu.

Wszystkie niezgodności dotyczące zamówienia, związane z uszkodzeniem przesyłki lub uwagami do wykonania ozdoby, powinny zostać zgłoszone w ciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki. Po tym terminie odpowiedzialność pozostaje po stronie klienta.

W razie pytań prosimy o kontakt!

love@decolove.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium