do kasy suma: 0,00 zł
PL
Zamówienia & Zwroty

 

pudelka Decolove


ZAMÓWIENIA I ZWROTY

W naszym Atelier każdy produkt tworzymy na zamówienie indywidualne dopiero po dokonaniu zakupu na naszej stronie, dlatego nie ma możliwości ich zwrotu. Po złożeniu zamówienia i określeniu parametrów, które są wskazane do wyboru w opisie produktu, a także dodatkowych uwagach określonych w odpowiednim polu przy składaniu zamówienia, przystępujemy do jego realizacji. To jest też moment aby podzielić się z nami wszelkimi wątpliwościami, które my, w oparciu o długoletnie doświadczenie w pracy z klientami, chętnie rozwiejemy. W ten sposób otrzymują Państwo zupełnie nową, skrojoną na miarę własnych potrzeb ozdobę. 

Prosimy też pamiętać, że dodatki Decolove są w całości wykonywane ręcznie i mogą nieco różnić się od tych pokazanych na naszych zdjęciach. Zawsze jednak objętość, forma, ogólny zamysł oraz wrażenia estetyczne pozostają te same.

W naprawdę wyjątkowych sytuacjach, które rozpatrujemy indywidualnie, istnieje możliwość wymiany produktu na inny w podobnej lub wyższej cenie.

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności i może potrwać maksymalnie 14 dni roboczych. Wyjątek stanowią modyfikacje wymagające od nas sprowadzenia elementów potrzebnych do wykonania ozdoby w niestandardowym kolorze lub rozmiarze. Wówczas czas ten może ulec wydłużeniu do 30 dni roboczych. Należy jednak zwrócić uwagę, że w okresach wzmożonego zainteresowania naszymi akcesoriami, takimi jak Święta i Sezon Ślubny, czas ten nieznacznie może ulec wydłużeniu.

Wszystkie niezgodności dotyczące zamówienia, związane z uszkodzeniem przesyłki lub uwagami do wykonania ozdoby, powinny zostać zgłoszone w ciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki. Po tym terminie odpowiedzialność pozostaje po stronie klienta.

W razie pytań prosimy o kontakt!

love@decolove.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium