do kasy suma: 0,00 zł
PL
O NAS


Decolove Atelier powstało w 2008 roku z wielkiej miłości do ręcznie wykonywanych ozdób i misternych detali. W naszej pracowni tworzymy unikatowe akcesoria, inspirując się naturą, sztuką i wyjątkowymi przedmiotami. W każdym z nich znajdziesz pasję, ogromną wrażliwość i cały wachlarz pięknych emocji.

Za ideą wysublimowanej biżuterii stoi designerka Karolina Pytlakowska – uosobienie niezwykłego połączenia romantyzmu i rozważności. Stojąc mocno na ziemi, jednocześnie unosi się kilka centymetrów nad nią. Siłę do ciągłego rozwoju daje jej radość jaką można czerpać z nieskończonej ciekawości i pasji odkrywania świata. Karolina kocha intrygujące detale i piękne wnętrza, które czasem projektuje. Świeżo ścięte kwiaty, zachwycający zachód słońca nad łąką, wyjątkowe przedmioty z duszą, sztuka nowoczesna, Hayao Miyazaki, PJ Harvey, Maria Antonina to kluczowe składniki jej wszechświata. W drobnych przyjemnościach odnajduje szczęście, którymi emanują bajkowe dodatki Decolove. Marzy, aby jej kreacje pewnego dnia stały się rodzinnymi pamiątkami.

Wśród projektów Decolove można znaleźć spokojne kolekcje na jesień i zimę oraz spektakularne ozdoby wieczorowe. Jednak szczególnie bliskie naszemu sercu jest kreowanie niezapomnianych ozdób ślubnych w stylistyce retro. Wszystkie dodatki są wykonywane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów i z dużym przywiązaniem do detali. Wyjątkowe miejsce w pracowni poświęcone jest ponad stuletniej technice produkcji kwiatów z jedwabiu, które są ręcznie wycinane, prasowane i zszywane przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Niezależnie od kolekcji i techniki, wszystkie akcesoria łączy jedno – ogromne serce włożone w ich wykonanie.

Nasze ozdoby doceniają klienci i butiki na całym świecie, można nas spotkać w Meksyku, przez Europę, po Japonię, Hong Kong i Koreę. Świeżość i autentyczność marki Decolove powoduje, że projektanci i magazyny często zapraszają nas do współpracy przy wyjątkowych projektach. Mieliśmy przyjemność tworzyć dodatki i kolekcje m. in. dla duetu Paprocki Brzozowski, Dawida Wolińskiego, Gosi Baczyńskiej, La Mania czy brytyjskiej marki Freya Rose, a nasze publikacje ukazywały się w magazynach Vogue, Harper’s Bazaar, Elle.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium