do kasy suma: 0,00 zł
PL
O NAS


Decolove Atelier powstało w 2008 roku z wielkiej miłości do ręcznie wykonywanych ozdób i misternych detali. W naszej pracowni tworzymy unikatowe akcesoria, inspirując się naturą, sztuką i wyjątkowymi przedmiotami. W każdym z nich znajdziesz pasję, ogromną wrażliwość i cały wachlarz pięknych emocji.

Za ideą wysublimowanej biżuterii i dodatków Decolove stoi designerka Karolina Pytlakowska. Odkąd pamięta była uzależniona od wszystkiego co kreatywne - fotografii, typografii, projektowania wnętrz oraz wielu innych sztuk twórczych, które razem z nieskończoną ciekawością i pasją dają jej wielką radość z odkrywania świata. Karolina uwielbia intrygujące detale - świeżo ścięte kwiaty, zapierający dech w piersiach zachód słońca nad łąką, krople rosy na pajęczynie, unikatowe przedmioty z duszą, muzykę wielu gatunków, filmy od których robi się ciepło na sercu i sztukę współczesną. Zakochana w ponad 200 stuletniej technice wykonywania kwiatów z jedwabiu i odnajdywaniu szczęścia w małych rzeczach, co tak bardzo widać w bajkowych dodatkach Decolove. Wierzy, że jej projekty niosą ze sobą miłość i dobrą energię i jest szczęśliwa mogąc dzielić się nią ze światem. 

 

Wśród projektów Decolove można znaleźć spokojne kolekcje na jesień i zimę oraz spektakularne ozdoby wieczorowe. Jednak szczególnie bliskie naszemu sercu jest kreowanie niezapomnianych ozdób ślubnych w stylistyce retro. Wszystkie dodatki są wykonywane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów i z dużym przywiązaniem do detali. Wyjątkowe miejsce w pracowni poświęcone jest ponad stuletniej technice produkcji kwiatów z jedwabiu, które są ręcznie wycinane, prasowane i zszywane przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Niezależnie od kolekcji i techniki, wszystkie akcesoria łączy jedno – ogromne serce włożone w ich wykonanie.

Nasze ozdoby doceniają klienci i butiki na całym świecie, można nas spotkać w Meksyku, przez Europę, po Japonię, Hong Kong i Koreę. Świeżość i autentyczność marki Decolove powoduje, że projektanci i magazyny często zapraszają nas do współpracy przy wyjątkowych projektach. Mieliśmy przyjemność tworzyć dodatki i kolekcje m. in. dla duetu Paprocki Brzozowski, Dawida Wolińskiego, Gosi Baczyńskiej, La Mania czy brytyjskiej marki Freya Rose, a nasze publikacje ukazywały się w magazynach Vogue, Harper’s Bazaar, Elle.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium