do kasy suma: 0,00 zł
PL
Współpraca

 

 

Decolove w Twoim Butiku 

Wobec coraz większego zainteresowania ozdobami Decolove, jesteśmy otwarci na nowe miejsca sprzedaży. Współpraca z butikami tworzona jest według indywidualnego klucza, na miarę ich potrzeb. Oferujemy możliwość wyboru dodatków spośród wszystkich prezentowanych kolekcji. Służymy tu naszym niemałym doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku polskiego i zagranicznego. Jeśli posiadasz butik lub salon ślubny i pragniesz sprzedawać nasze akcesoria napisz do nas. 

 

 

Decolove Atelier & Projektanci

Uwielbiamy nowe wyzwania i rozwój jaki ze sobą niosą. Projektujemy ekskluzywne linie akcesoriów dopasowane do gotowych kolekcji marek a także pojedyncze, niepowtarzalne ozdoby do pokazów mody. Pracujemy też ze stylistami, którzy cenią nas za spektakularne dodatki do wielu wyjątkowych sesji zdjęciowych. Mieliśmy okazję pracować z Paprocki&Brzozowski, La Mania, Bizuu, Vanda Novak i Dawidem Wolińskim. 

 

 

Decolove Corporate

Wiemy, jak ważne jest budowanie spójnego i unikatowego wizerunku.
Jesteśmy zwolennikami rozwiązań zgodnych z najlepszymi trendami corporate fashion: akcentowania pozytywnej identyfikacji za pomocą wyrafinowanych akcesoriów. Wykonujemy zarówno akcesoria modowe, jak i dekoracje, stroje służbowe, podarunki firmowe oraz elementy wystroju wnętrz. Pomimo tak szerokiej oferty ‒ każda realizacja jest niepowtarzalna, wykonana z największą dbałością o detal i odwzorowanie unikatowej identyfikacji klienta. Unikatowość i doskonałość jest tym, co chcemy Państwu zaproponować. Współpracowaliśmy z następującymi markami: Calvin Klein, Chivas Regal, Swatch, AWSA, Mennica Polska, Concordia Design, Weranda Lunch&Wine oraz L'Oreal Paris.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium