do kasy suma: 0,00 zł
PL

CROWN JEWEL

Golden Tiara Golden Tiara
Producent: Decolove
Cena: 459,00 zł
szt.
zobacz więcej
Opaska Double Lotus Opaska Double Lotus
Producent: Decolove
Cena: 259,00 zł
szt.
zobacz więcej
Opaska Violet Opaska Violet
Producent: Decolove
Cena: 259,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tiara Silk Ivy Tiara Silk Ivy
Producent: Decolove
Cena: 459,00 zł
zobacz więcej
Wianek Lilac Wianek Lilac
Producent: Decolove
Cena: 499,00 zł
zobacz więcej

Wyjątkowe ozdoby do włosów

Kolekcja ozdób ślubnych Crown Jewel została zaprojektowana i wykonana ręcznie w Decolove Atelier specjalnie dla La Mania White. Dostępne wyłącznie w butikach La Mania tiary i wianki powstały z miłości do ręcznie wykonywanych ozdób i misternych detali, z jedwabnej organzy, szantungu, mosiężnych kwiatów i kryształów Swarovskiego. Dzięki nim każda Panna Młoda poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Wianki i tiary handmade pełnią funkcję opaski podtrzymującej ślubne upięcie, są wygodne, ale przy tym niezwykle efektowne. Uzupełnij swoją kolekcję ślubnych dodatków o prawdziwy unikat.

Wianek czy tiara?

Wianek do włosów to synonim wdzięku i delikatności – jest tak subtelny, że bez problemu połączysz go z innymi ozdobami ślubnymi. Tiara nawiązująca kształtem do korony jest bardziej strojna, biżuteryjna, dlatego może stanowić jedyną ozdobę lub współgrać z welonem.

Giętkie, plastyczne wianki i tiary możesz zawiązać na atłasową wstążkę, delikatny sznureczek lub mocować za pomocą wsuwek – dzięki temu dopasujesz ozdoby ślubne do każdej fryzury.

Wianki i tiary ślubne wyglądają efektownie zarówno na włosach rozpuszczonych, jak i w luźnych warkoczach czy klasycznych upięciach.

Piękne ozdoby ślubne w prezencie

Powstające z najwyższej jakości materiałów ozdoby do włosów Decolove to małe dzieła sztuki. Autorskie projekty i ręczne wykonanie sprawiają, że to prawdziwe ozdoby kolekcji i doskonały pomysł na prezent.

Wianki i tiary ślubne pakujemy w ozdobne pudełka, aby były gotowe do wręczenia bliskiej osobie. Będzie to cenna pamiątka dla przyszłej Panny Młodej, ale dodatki do włosów handmade mogą być również wykorzystane podczas wieczoru panieńskiego lub jako niebanalna alternatywa dla biżuterii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium