do kasy suma: 0,00 zł
PL

Jaki prezent na ślub

Jaki prezent na ślub

Oryginalne pamiątki na całe życie — co kupić na ślub dla bliskich?

W przypadku tak wyjątkowych okazji, jakimi są między innymi śluby i wesela przyjaciół, rodzeństwa czy swoich dzieci, warto poza podarunkiem, który ma wartość materialną, zastanowić się także nad prezentem, który będzie miał znaczenie sentymentalne. Jeśli nie wiesz, jakie prezenty na ślub mogą przynieść młodym najwięcej radości, wzruszyć ich za każdym razem, gdy będą po nie sięgać, pomyśl o spersonalizowanym albumie z Waszymi wspólnymi zdjęciami, o amatorskim filmie, w którym umieścisz ich wspomnienia i historię od momentu poznania się. Być może wiesz, jakie jest hobby młodej pary lub przeżyliście wyjątkowe chwile i przygody, do których możesz nawiązać, tworząc oryginalny prezent. Zastanawiając się, co kupić na ślub, pomyśl o ręcznie robionych produktach. To rodzaj podarunku, które zawsze przybiera niepowtarzalną formę i jest jedyny w swoim rodzaju. Wcale nie musisz go wykonywać samodzielnie. W ofercie Decolove znajdziesz ręcznie wykonywaną biżuterię oraz akcesoria, które wyróżniają się na tle dostępnych na rynku produktów. Wśród nich znajdziesz bransoletki, kolczyki, spinki do włosów, które podarować możesz przyszłej pannie młodej lub świeżo upieczonej mężatce. To piękna forma prezentu dla bliskiej przyjaciółki, siostry czy córki. 

Prezenty, które zostaną z obdarowaną osobą na długie lata 

Możesz selekcjonować wybór prezentu na różne sposoby, Jeśli zastanawiasz się, jakie prezenty na ślub przyniosą obdarowywanym osobom najwięcej radości, warto zwrócić uwagę na ich trwałość. Te, które posłużą na długie lata, sprawią, że wspomnienia będą ciągle miłe i żywe. Aby jednak podarunek wyglądał dobrze przez lata i w dalszym ciągu był funkcjonalny, musisz wybrać takie produkty, które wyróżniają się wysoką jakością. Wykonane z gatunkowych materiałów, trwałe, tworzone z największą dbałością o detale. Praca Decolove to dowód na to, jak wyjątkowe, jakościowe i trwałe prezenty możesz podarować swoim bliskim. Każdy produkt to przemyślany wzór, kształt, kolor i połączenie elementów najwyższej jakości. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na wesele czy ślub sprawi, że bliska Ci osoba będzie cieszyć się jego noszeniem i wykorzystywaniem przez długi czas, wybierz ręcznie robione produkty, które mają wysoką jakość, a ich tworzenie wynika z zaangażowania i pasji twórców. 

Personalizowane prezenty na ślub i wesele

Prezenty, które kupujesz z indywidualnym przeznaczeniem to zawsze najlepsze wybory. Aby spersonalizować podarunek, nie musisz grawerować czy wyszywać na nim imienia osoby, której wręczysz prezent. Indywidualne upominki to te, które mogą swoim kształtem, charakterem, kolorem przypominać o ulubionych zagadnieniach, zainteresowaniach danej osoby. To takie produkty, które zostaną na długo nie tylko w pamięci, ale i w codziennym życiu. Personalizowana biżuteria może być noszona zarówno na wyjątkowe okazje, jak i na co dzień. Możesz dobrać długość naszyjnika czy kolczyków, kształt lub formę wisiorków, wskazać elementy, z których zostanie stworzony dany produkt. Wyjątkowy podarunek możesz kupić za pośrednictwem Decolove. Znajdziesz tu oryginalne akcesoria, które świetnie wpasują się w potrzeby nawet tych najbardziej wymagających odbiorców. Wybierz prezent na ślub, o którym panna młoda długo nie zapomni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium