do kasy suma: 0,00 zł
PL

Wianki ślubne

Od wieków zdobią głowę Panny Młodej. Ich rola i forma na przestrzeni lat zmieniły się, jednak wianki do ślubu wciąż zakłada wiele kobiet. Są one symbolem czystości i niewinności, a po zaślubinach wianek powinny przejąć druhny. Dawniej wianki wykonywało się z polnych kwiatów lub ziół, w zależności od tego, w jakim momencie roku odbywała się ceremonia. Zwykle wybierano rośliny jasne i niewielkie, co dawało możliwość lepszego zgrania wianka z fryzurą Panny Młodej. Ważne było też, aby wykorzystane w wianku kwiaty nie kojarzyły się negatywnie i swoją delikatnością pasowały do urody młodej kobiety. Teraz częściej wykonuje się wianki ślubne rustykalne ze sztucznych materiałów, ale wiele rzeczy pozostało niezmienionych. Wciąż tworzą je kwiaty, a całość kojarzy się z czystością, szczęściem i łagodnością. W naszej ofercie znajdziecie wianki ze szklanych koralików, mosiężnych lub jedwabnych kwiatków, ozdobionych kryształkami Swarovskiego. Prezentują się one niezwykle pięknie. Są jednocześnie eleganckie i delikatne. Pasują więc do sukni skromnych i wystawnych. Z szerokiej oferty z pewnością wybierzecie wianek doskonały dla siebie.

Wianek White Twig

Wianek White Twig
Wianek White Twig


Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 459,00 zł

Wianki ślubne na głowę każdej Panny Młodej

Ślub to okazja, w czasie której Państwo Młodzi chcą czuć się wyjątkowo. Szczególnie kobieta ma ogromne możliwości wyboru swojej stylizacji. Jak wygląda idealny strój ślubny? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Każda suknia jest na swój sposób piękna, a kiedy założą ją różne kobiety, będzie prezentować się inaczej. Ważne, żeby pasowała do figury i urody. A kiedy już znajdziecie najpiękniejszą, musicie dobrać do niej dodatki. Jednym z nich są wianki ślubne na głowę. To ozdoba, która ma wiele odsłon mogących znacząco wpłynąć na cały odbiór ślubnej stylizacji. Te większe, bardziej wyraziste wspaniale pasują do kobiet o mocnych rysach i dużej pewności siebie. Skromniejszą wersją są delikatne wianki ślubne, które łagodnie okalają głowę, komponując się z fryzurą. To, jak wianek prezentuje się we włosach, jest bardzo istotne. Uczesanie musi do niego pasować, aby nie zniknął, ale też nie zdominował za bardzo image’u Panny Młodej. Im większe wianki, tym skromniejsza powinna być fryzura. Wówczas na głowie kobiety zapanuje porządek, a całość będzie wyglądać stylowo i elegancko, bez wrażenia przesady. 

 

Jeśli wiecie już, jaki efekt chcecie osiągnąć, to bez problemu znajdziecie u nas wianki ślubne dla siebie. Sklep internetowy decolove.pl to szeroka, różnorodna oferta, która zaspokoi potrzeby każdej z naszych klientek. A panie, które wciąż mają wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, postaramy się podpowiedzieć wybór najlepszego modelu wianka.

Ręcznie robione wianki ślubne - nosić z welonem czy bez?

Wianki do ślubu nie muszą oznaczać rezygnacji z welonu, ale też nie wymagają jego założenia. Duże wianki z kwiatami lepiej prezentują się samotnie. Ich okazałe zdobienia nie potrzebują dodatków. Aby na głowie nie było za dużo zdobień, warto do nich rozpuścić lub skromnie podpiąć włosy. Połączenie tych wianków z bujną fryzurą może przytłumić urodę. Inaczej jest, kiedy wybierzecie delikatne wianki ślubne. Te dyskretne ozdoby, często w stylu rustykalnym, bo przecież z motywami roślinnymi, doskonale współgrają z innymi dodatkami. To wianki ślubne, które doskonale komponują się z welonem. W naszej ofercie znajdziecie je w kompletach, ale możecie też wybrać woalki i welony osobno. Nasze ręcznie robione wianki ślubne łatwo jest założyć i przypiąć do włosów, a także połączyć z welonem. Nie ma znaczenia, czy wybierzecie szkło, kamienie, czy jedwab - z każdego materiału ręcznie pleciemy wianki, dopracowane w najmniejszych szczegółach, aby prezentowały się perfekcyjnie. Kwiaty i koraliki są perfekcyjne i cudownie połączone, a ich barwy czynią Pannę Młodą piękną, elegancką oraz niezwykle szykowną. Sprawdźcie, jakie rezultaty pozwalają osiągać wszystkie nasze propozycje. Dopasujcie wianki ślubne na głowę do swoich potrzeb, upodobań i innych elementów ślubnej stylizacji. Przyjrzyjcie się m.in. takim propozycjom jak wianek Frozen Breath, Ingrid, czy też Ariane. Warto wybrać taki wianek, który będzie współgrał z ozdobami sukienki i dobrać do niego także kolczyki ślubne. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium