do kasy suma: 0,00 zł
PL

W OBIEKTYWIE ELIZABETH MESSINA

148.jpg

To co łączy wszystkie przyszłe panny młode, to chęć dobrania idealnych dodatków, które nie tylko podkreślą ich naturalne piękno, ale również idealnie wpasują się w kolorystykę, fason oraz styl, w jakim została wykonana suknia ślubna. Subtelne kolczyki, delikatne tiary i wianki, czy efemeryczne bransoletki… To wszystko sprawia, że podczas tego niezwykle ważnego dnia każda z nas może olśniewać i przez chwilę poczuć się jak prawdziwa księżniczka na ślubnym kobiercu.  


Akcesoria ślubne Decolove od lat doceniane są przez nasze klientki z całego świata za jakość wykonania, nietuzinkowe wzory oraz elegancję. Kolczyki z kolekcji Precious Stories zostały nawet uwiecznione w obiektywie znanej artystki i pasjonatki fotografii Elizabeth Messina, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Miłośnicy fotografii mogą kojarzyć realizacje Elizabeth z okładek oraz stron licznych magazynów i książek. Swojego czasu ogłoszoną ją „jednym z najlepszych fotografów ślubnych na świecie” przez magazyn Vogue i Harper’s Bazaar. Jest ona również autorką trzech ciekawych albumów stanowiących przewodniki po niezwykłym świecie fotografii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium