do kasy suma: 0,00 zł
PL

THE DIVINE – nowoczesna elegancja panny młodej

158.jpg

Uwielbiamy angażować się w artystyczne projekty, które prezentują modę ślubną na najwyższym poziomie. Od lat współpracujemy ze stylistami, projektantami i fotografami z całego świata, wspólnie tworząc nowe spojrzenie na wizerunek panny młodej.

Nasze akcesoria zagrały jedną z głównych ról w niesamowitej sesji zdjęciowej The Divine, zorganizowanej przez Penelope Cullen z Tigerlily Weddings. To utalentowana stylistka, wedding plannerka i jednocześnie przyjaciółka marki Decolove, z którą często współdziałamy, dzieląc się wzajemnie inspiracjami.

W projekcie udział wziął także fantastyczny duet fotografów Zach&Grace oraz członkowie Little Book. Owoce naszej pracy prezentujemy Wam poniżej.

Ideą sesji było uchwycenie nowoczesnej elegancji, kryjącej się w minimalizmie przełamanym odrobiną fantazji.

Eteryczne kolczyki Decolove w zestawieniu z klasycznymi sukniami od Mirror Mirror Bridal i Morgan Davies Bridal uosabiają świadomą stylu pannę młodą.

Zdjęcia wykonał londyński fotograf ślubny Voyteck Photography, a piękno modelki podkreśliły doświadczone stylistyki Sylwia Kunysz Makeup i Viktoria S. Toth Bridal.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium