do kasy suma: 0,00 zł
PL

Rewolucja ślubnych zakupów

162.jpg

Pandemia i związane z nią obostrzenia przewróciły nasze życia do góry nogami. W branży ślubnej ucierpieli nie tylko producenci czy usługodawcy, ale także klienci. Dla wielu z Was planowany ślub okazał się niemożliwy do zrealizowania lub musiał przejść totalną transformację. Zmiana terminu, okrojenie listy gości, a nierzadko nawet podział na dwie ceremonie. Kiedy zamiast skrupulatnych przygotowań trzeba rzucić się w wir błyskawicznych decyzji, pojawia się zniechęcenie i frustracja. 

Dlatego wraz z Sellektor postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom 
i ułatwić Wam przedślubne zakupy. Może nie mają takiej formy, jaką sobie kiedyś wymarzyłyście, ale to nie oznacza, że muszą być pozbawione przyjemności!

Tradycyjne zakupy ślubnych kreacji z wieloma przymiarkami w salonach
w dzisiejszych czasach graniczą z cudem. Czas zatem sięgnąć po metody na miarę nowoczesnej panny młodej – zakupy online. Na platformie Sellektor poczujesz się jak w wirtualnym domu mody, w którym wszystkie sklepy znalazły się w jednym miejscu. Skompletujesz pełną stylizację – od wyjątkowej sukni ślubnej po eleganckie buty, torebki i unikatową biżuterię

Przygotowaliśmy dla Was pięć gotowych zestawów – każdy o innym charakterze
i temperamencie. Sprawdź, który będzie idealny dla Ciebie.

Elodie Set - grzebień Frozen Petals

Elodie

Romantyczna, rozważna i nowoczesna. Gdyby Kopciuszek brał ślub w dzisiejszych czasach, to z pewnością miałby na sobie rozłożystą suknię, klasyczne pantofle i ażurową ozdobę Frozen Petals we włosach.

Elodie Set - wianek Tigerlilly

Aurelia

Gwiazda rodem z lat 20. ubiegłego wieku. Błyszcząca suknia w połączeniu
ze złotą torebką i eterycznym wiankiem Tigerlilly to stylizacja na miarę prawdziwej diwy.

Lorelei set - opaska Lorelei


Lorelei

Nowoczesna, odważna kobieta z klasą. Krótka suknia ślubna z oryginalnym zrobieniem, klasycznymi dodatkami i perłową opaską to kwintesencja jej wyrazistego temperamentu.

Poppy set - kolczyki Poppy

Poppy

Ulotna, roześmiana i wiecznie młoda. Sukienka w stylu boho w zestawieniu
z kwiatowymi kolczykami z jedwabiu doskonale podkreśla jej naturalny urok.

Blair set - opaska Medusa

Blair

Elegancka królowa balu, na którą skierowane są oczy wszystkich. Zjawiskowa kreacja, eleganckie sandałki i bujna opaska z kwiatów nie pozostawiają wątpliwości, kto jest najważniejszy tego wieczoru.

Z każdej trudnej sytuacji staramy się wybrnąć z pokorą i uśmiechem na twarzy.
Może właśnie skrócony czas przygotowań okaże się dla Was dobrym momentem, aby pobawić się modą i zmienić swoje postrzeganie ślubnych stylizacji?
Obudź w sobie prawdziwą stylistkę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium