do kasy suma: 0,00 zł
PL

REAL DECOLOVE BRIDES - PAULINA

118.jpg

Paulina i jej mąż zdecydowali się na ślub w listopadzie, choć to miesiąc, który nie należy do najpopularniejszych i nie ma litery ‚R’... ceremonia była magiczna, rodzinna i wszystko było tak jak być powinno, a nawet lepiej!

Trzy słowa, które najlepiej określają Cię jako Pannę Młodą ...

szczęśliwa, spełniona, kochana.


W jakim stylu utrzymana była Twoja ślubna ceremonia i przyjęcie weselne?

Ceremonia, jak i przyjęcie było utrzymane w stylu rustykalnym. Postawiliśmy na naturalność i prostotę. Drewniana ścianka oraz drewniane dodatki na stołach były idealnym uzupełnieniem dekoracji florystycznych.Którą ozdobę Decolove wybrałaś do swojej ślubnej stylizacji (i dlaczego ;))?

Wybrałam Tiarę Weaved Dew, ponieważ była idealnym uzupełnieniem klasycznej, prostej sukienki ślubnej. Mama zaszczepiła we mnie miłość do ozdób do włosów na większe wyjścia, tak więc w najważniejszym dniu w moim życiu nie mogło być inaczej, a tiara podbiła moje serce od pierwszego wyświetlenia na stronie. Na poprawinach również postawiłam na tiarę One Hundred Beads od Decolove, dzięki czemu przez dwa dni czułam się wyjątkowa i wyróżniona.Najpiękniejsze ślubne wspomnienie ...

Trudno zdecydować się na jedno najpiękniejsze ślubne wspomnienie, ponieważ cały ten dzień (łącznie z przygotowaniami) był magiczny i bardzo wzruszający. Na pewno z dużą satysfakcją wspominam widok rodziny i znajomych bawiących się w najlepsze do samego rana. Nie sądziłam, że mini prezenciki dla gości w postaci ciasteczek z wróżbą mogą wywołać tyle emocji i rozbawienia wśród gości. Więc od samego początku byliśmy z mężem wprawieni w miły nastrój. Nie spodziewałam się również, że pierwszy taniec, którego pierwsza a zarazem ostatnia próba miała miejsce trzy dni przed weselem i trwała 30 minut, może być tak ciepło przyjęty, a także odebrany przez niektórych, jak profesjonalnie przygotowana choreografia.

Najważniejsza rada dla Przyszłych Panien Młodych ...

Nie mamy wpływu na to, z jakim nastawieniem przyjdą goście, więc nie warto uzależniać swojego humoru od innych. Jeśli Państwo Młodzi są wyluzowani i szczęśliwi swoim nastrojem są w stanie zarażać towarzystwo, a to z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia.

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    /** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
    Sklep internetowy Shoper Premium