do kasy suma: 0,00 zł
PL

REAL DECOLOVE BRIDES - HELENA

92.jpg

Q&A o wyjątkowo baśniowym charakterze. Jego bohaterka to niezwykła postać, o równie niezwykłym IG nicku @helenkasyrenka. Na co dzień Art Director i właścicielka sympatycznego psa o wymownym imieniu Bajka.

Trzy słowa, które najlepiej określają Cię jako Pannę Młodą ...

Wyluzowana, wesoła i wolna. To trzy słowa na literę „w”, ale mogłabym tak pobawić się całym alfabetem. A poza tym byłam naprawdę BARDZO, BARDZO SZCZĘŚLIWA. To też trzy słowa ;)

W jakim stylu utrzymana była Twoja ślubna ceremonia i przyjęcie weselne?

To był styl, powiedzmy – eklektyczny. Przyjęcie w ogrodzie z elementami tradycyjnie weselnymi, takimi jak duuużo jedzenia (choć była i paella, i sushi, i pizza w ramach tej tradycji :)), tańcami na trawie i dywanach, starsi i bardziej stacjonarni goście mieli zapewnione krzesełka, a nawet stół.

Zdjęcia: Bianco Studio


Którą ozdobę Decolove wybrałaś do swojej ślubnej stylizacji (i dlaczego ;))?

Diadem Pearldrop, który wyglądał jak wianek z konwalii, śliczny i przypominał mi koronę królewny z bajki. Wybór mógł być więc tylko jeden, bo przecież tego dnia to JA byłam królewną ;)


 Bianco Studio


Najpiękniejsze ślubne wspomnienie ...

Najpiękniejsze? Wszystkie są piękne! Właściwie cały ten dzień jest jednym, wielkim, uroczym wspomnieniem, ale najmilej wspominam łzy wzruszenia mojego teraz już męża. Naprawdę zobaczyłam PRAWDZIWE łzy – takie ze szczęścia. Ja mam z kolei trochę inny charakter i cały czas się śmiałam – dla odmiany. No i dla równowagi, oczywiście ;)

Bianco Studio


Najważniejsza rada dla Przyszłych Panien Młodych ...

Nie przejmować się szczegółami za bardzo. Nie dać sobie NIKOMU zepsuć nastroju. To Wasz dzień, tylko i wyłącznie, nie rodziny i nie znajomych. Cieszyć się chwilą, bo z niej powstaje wspomnienie, a to jest coś, czego nie kupicie w żadnym sklepie dla Panien Młodych. No, może za wyjątkiem diademu dla księżniczki. Zawsze lepiej być koronowaną Panną Młodą…

Bianco Studio


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium