do kasy suma: 0,00 zł
PL

REAL DECOLOVE BRIDES - ALEXDARG

86.jpg

Aleksandra ALEXDARG Kondratowicz – Od kwietnia 2016 roku prowadzi bloga pod szyldem ALEXDARG, który jest liderem podlaskiej blogosfery modowej. Nominowana w plebiscycie Osobowość Roku Województwa Podlaskiego. W 2017 roku zdobyła tytuł #PronoviasBride współpracując przy okazji swojego ślubu z marką Pronovias.


Trzy słowa, które najlepiej określają Cię jako Pannę Młodą …

Perfekcyjna Zosia Samosia ;)

Foto: Adam Trzcionka

W jakim stylu utrzymana była Twoja ślubna ceremonia i przyjęcie weselne?

Glamour / Kolor przewodni: Rose Gold

Foto: Adam Trzcionka

Którą ozdobę DECOLOVE wybrałaś do swojej ślubnej stylizacji (i dlaczego ;))?

Wybrałam Koronę Northern Lights. Dlaczego? Wyznaję zasadę: „Bycie trendy to ostatni etap przed byciem tandetnym”, dlatego postawiłam na klasykę przez duże K, bez zbędnych „wydumań”, nowości i sezonowych trendów. Moja suknia była klasyczna, obszyta hiszpańską koronką, a korona od DECOLOVE była jej idealnym dopełnieniem. 

Foto: Adam Trzcionka

Najpiękniejsze ślubne wspomnienie …

Nie potrafię wybrać jednego! Wybór tej jednej jedynej sukni, wybór obrączek, na samym już ślubie przysięga oraz… wspólne chwile na rozmowach, dylematy i uczucie łączące nas coraz silniej każdego kolejnego dnia. Na weselu natomiast taneczna niespodzianka: razem z profesjonalnym tancerzem tańca towarzyskiego wykonałam pokaz taneczny samby specjalnie dla mojego Męża i Gości. Niespodziankę możecie zobaczyć na YouTube, gdzie ma ponad 850 tysięcy wyświetleń! Ponadto: moja Ukochana Siostra wykonała: piękną oprawę muzyczną w kościele oraz utwór do pierwszego tańca z musicalu "Skrzypek na Dachu - Sunrise, Sunset"

Foto: Adam Trzcionka

Najważniejsza rada dla przyszłych Panien Młodych …

Robić wszystko w zgodzie z samą sobą! Jestem bardzo emocjonalną osobą, dlatego przy najważniejszych wydarzeniach i chwilach w moim życiu tych emocji również nie może zabraknąć i nie brakuje. Fakt, miałam kilka nocy kiedy śniło mi się nasze wesele w dość przekomicznych sytuacjach i anturażu (jak to w snach), jednak nie były to koszmary nocne. W dniu ślubu o dziwo obyło się również bez żadnych tabletek na uspokojenie, ale tylko i wyłącznie dlatego, że wszystkie decyzje podejmowałam sama.


Foto: Adam Trzcionka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium