do kasy suma: 0,00 zł
PL

REAL DECOLOVE BRIDE - MILENA MARIA

136.jpg

Decolove Bride Milena to cudowna, świeżo upieczona mama, miłośniczka przyrody, a przede wszystkim zwierząt. Kiedy nie zajmuje się optyką i optometrią uwielbia jeździć konno, słuchać klasyki rocka oraz łapać oddech daleko poza miastem wśród bliskich.


1. Trzy słowa, które najlepiej określają̨ Cię jako Pannę Młodą...

Wrażliwa romantyczka o starej duszy.


2. W jakim stylu utrzymana była Twoja ślubna ceremonia i przyjęcie weselne?

Nasza ceremonia ślubna oraz przyjęcie było inspirowane stylem toskańskim. Mury w połowie jeszcze surowego pałacu oraz cały wystrój nadały dodatkowo tajemniczego, a zarazem romantycznego klimatu. Pochmurny dzień i delikatny deszcz sprawiły, że blask świec, które głównie oświetlały pałac, był jeszcze bardziej intensywny i wprawił nas w niesamowity nastrój. To był wymarzony dzień.


3. Którą ozdobę Decolove wybrałaś do swojej ślubnej stylizacji (i dlaczego ;))?

Wybrałam kolczyki Anemone. Jedwab, perły i złoto były elementami, które towarzyszyły mi w ślubnej kreacji oraz pasowały do wystroju pałacu. Postawiłam na własny projekt sukni z tkaniny aksamitnej połączonej z jedwabiem.

Suknia jest skromna,a że uwielbiam powiedzenie "diabeł tkwi w szczegółach", postanowiłam wybrać biżuterię pasujące do materiałów przewodnich, która będzie mocno widoczna, robiąca wrażenie, ale nie ciężka. Kolczyki Anemone takie właśnie są.

Lekkie, eteryczne,a przede wszystkim bardzo komfortowe w noszeniu.


4. Najpiękniejsze ślubne wspomnienie...

Hmm... bardzo ciężko wybrać! Nasza ceremonia, była stworzona z myślą o nas i naszych bliskich. Łącznie z nami było 20 osób. Moment błogosławieństwa, widok łez w oczach rodziców oraz ich łamiący się głos ze wzruszenia,

a także czułe i mocne objęcia naszego 1,5 rocznego Synka tuż po Mszy Św. to były chwile, które najbardziej nas poruszyły.

Zdjęcia Nina & Darek

5. Najważniejsza rada dla Przyszłych Panien Młodych ...

Kochane... w tym całym chaosie myśli dotyczących ślubu i planowania, pamiętajcie o sobie! Oczywiście goście są ważni, ale to Wasz dzień i spędźcie go tylko tak, jak o tym marzycie.

Nie bójcie się opinii, a czasem i nawet lekkiego ryzyka. Idźcie za głosem intuicji i serca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium