do kasy suma: 0,00 zł
PL

REAL DECOLOVE BRIDE - MARTYNA

126.jpg

Trzy słowa, które najlepiej określają Cię jako Pannę Młodą… 

Zorganizowana, elegancka, szczęśliwa

W jakim stylu utrzymana była Twoja ślubna ceremonia i przyjęcie weselne?

Zależało nam na eleganckim stylu ale jednocześnie luźnej atmosferze. Zdecydowaliśmy się na dekoracje z egzotycznych kwiatów w połączeniu ze złotymi liśćmi monstery. Na ścianach zawisły nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, którą odbyliśmy w Poznańskiej Palmiarni by jeszcze bardziej siłę tropikalnych roślin wprowadzić do naszej sali. Którą ozdobę Decolove wybrałaś do swojej ślubnej stylizacji i dlaczego?

W momencie wyboru sukni ślubnej wiedziałam że ozdób z DECOLOVE nie może zabraknąć :) Zdecydowałam się na prostą, biała sukienkę, która wymagała odpowiedniego twistu :) Na szczęście Pani Karolina zgodziła się na realizację moich pomysłów. W mojej sukni główną ozdobą były właśnie jedwabne kwiaty z DECOLOVE, które tworzyły romantyczny splot na ramionach. A we włosach miałam opaskę, którą również Pani Karolina wykonała na indywidualne zamówienie. Wymagała bardzo dużo pracy więc jeszcze raz bardzo dziękuję :) była idealnym wykończeniem całej stylizacji.Najpiękniejsze ślubne wspomnienie ...

Dla mnie świadomość, że są przy nas osoby, które z chęcią i pełnym uśmiechem świętują naszą miłość była najpiękniejsza.Atmosfera radości jaka panuje w tym dniu jest nie do zapomnienia :)

Najważniejsza rada dla przyszłych Panien Młodych ...

Dobra organizacja przed uroczystością umożliwia pełen luz w tym ważnym dniu, bez zbędnej nerwowej atmosfery. Dodatkowo przygotowania Panny Młodej, Pana Młodego oraz najbliższej rodziny w miejscu uroczystości ograniczają stres związany z dojazdami do makijażystki czy fryzjera. Wtedy świętowanie zaczyna się od samego rana i jednocześnie ten ważny dzień trwa naprawdę długo :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium