do kasy suma: 0,00 zł
PL

REAL DECOLOVE BRIDE - MARTYNA

126.jpg

Trzy słowa, które najlepiej określają Cię jako Pannę Młodą… 

Zorganizowana, elegancka, szczęśliwa

W jakim stylu utrzymana była Twoja ślubna ceremonia i przyjęcie weselne?

Zależało nam na eleganckim stylu ale jednocześnie luźnej atmosferze. Zdecydowaliśmy się na dekoracje z egzotycznych kwiatów w połączeniu ze złotymi liśćmi monstery. Na ścianach zawisły nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, którą odbyliśmy w Poznańskiej Palmiarni by jeszcze bardziej siłę tropikalnych roślin wprowadzić do naszej sali. Którą ozdobę Decolove wybrałaś do swojej ślubnej stylizacji i dlaczego?

W momencie wyboru sukni ślubnej wiedziałam że ozdób z DECOLOVE nie może zabraknąć :) Zdecydowałam się na prostą, biała sukienkę, która wymagała odpowiedniego twistu :) Na szczęście Pani Karolina zgodziła się na realizację moich pomysłów. W mojej sukni główną ozdobą były właśnie jedwabne kwiaty z DECOLOVE, które tworzyły romantyczny splot na ramionach. A we włosach miałam opaskę, którą również Pani Karolina wykonała na indywidualne zamówienie. Wymagała bardzo dużo pracy więc jeszcze raz bardzo dziękuję :) była idealnym wykończeniem całej stylizacji.Najpiękniejsze ślubne wspomnienie ...

Dla mnie świadomość, że są przy nas osoby, które z chęcią i pełnym uśmiechem świętują naszą miłość była najpiękniejsza.Atmosfera radości jaka panuje w tym dniu jest nie do zapomnienia :)

Najważniejsza rada dla przyszłych Panien Młodych ...

Dobra organizacja przed uroczystością umożliwia pełen luz w tym ważnym dniu, bez zbędnej nerwowej atmosfery. Dodatkowo przygotowania Panny Młodej, Pana Młodego oraz najbliższej rodziny w miejscu uroczystości ograniczają stres związany z dojazdami do makijażystki czy fryzjera. Wtedy świętowanie zaczyna się od samego rana i jednocześnie ten ważny dzień trwa naprawdę długo :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium