do kasy suma: 0,00 zł
PL

KOLEKCJA ŚLUBNA 2020 - rozmowa z projetantką Karoliną Pytlakowską

114.jpg

Nadejście Nowego Roku oznacza również, że nowa kolekcja ślubna jest już prawie gotowa. Karolina Pytlakowska, projektantka Decolove, odpowiada na kilka kluczowych pytań dotyczących najnowszych projektów.

 

1. Trzy najważniejsze cechy nowej kolekcji?

Najważniejsze są zawsze jedwabne kwiaty, to coś wyjątkowego i niepowtarzalnego co zawsze wyróżniało Decolove, dlatego pojawia się w każdej kolekcji. Druga to perły, które pięknie wyglądają w połączeniu z jedwabiem i są zawsze bardzo pożądanym dodatkiem ślubnym. Trzecia to prostota i minimalizm, który ma być tłem dla dwóch pierwszych.

Źródło: Decolove

 

 

2. Co było największą inspiracją przy tworzeniu konceptu kolekcji?

Zachwyca mnie sensualny minimalizm. Zamglone oszczędne kształty, nieoczywiste pozy i kadry, jest w tym jakaś tajemnica, spokój i jednocześnie siła przekazu. Prostota zderzona z eterycznością.

Źródło: Instagram

 

3. Czym zaskoczy Kolekcja Ślubna 2020?

Tego nie mogę zdradzić, ale będą zupełnie nowe, piękne organiczne formy z jedwabiu, których już nie mogę się doczekać. I oczywiście kolczyki, być może takie które dorównają bestsellerowym Echo czy Snowdrop :)

 

Źródło: Decolove

4. Co powoduje, że jako projektantka tak dobrze odnajdujesz się w projektowaniu biżuterii ślubnej?

Uwielbiam efekt jaki można osiągnąć zmieniając jedynie dodatki. Jak pięknie mogą podkreślić kolor oczu, a ten sam look może stać się nowoczesny lub romantyczny. Gdy dodamy do tego piękną historię o miłości i jeden z ważniejszych dni w życiu Panny Młodej mamy połączenie idealne. Możliwość tworzenia tych ważnych drobiazgów, zachwyt, szczęście i miłe słowa jakie do mnie wracają to bez wątpienia coś bardzo wyjątkowego, to sprawia, że moja praca daje mi satysfakcję i spełnienie.


5. Ulubiony, ślubny trend 2020?

Uwielbiam wielkie, trochę teatralne rękawy i odkryte ramiona połączone z czarnymi dodatkami u Very Wang.

I połyskliwe, delikatne jak mgiełka haftowane i plisowane motywy u Oscara de la Renta.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium