do kasy suma: 0,00 zł
PL

PANNA MŁODA PO DRUGIEJ STRONIE OBIEKTYWU

154.jpg

Fotografia ślubna to niezwykle wdzięczna branża, niemniej wymagająca nie tylko znajomości najnowszych trendów, idealnie dobranego światła, ogromnego wyczucia smaku, ale również umiejętności uchwycenia w ruchu niezapomnianych chwil. Istotna jest także umiejętność dostosowania do zmieniających się w trakcie sesji warunków atmosferycznych jak i dynamiki samego wydarzenia. A co, gdy sam fotograf staje po drugiej stronie obiektywu?

Mieliśmy ogromną przyjemność porozmawiać z fotografką Magdą Skierską, która w tym pięknym dniu nie tylko postawiła na akcesoria ślubne Decolove, ale także podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami świeżo upieczonej panny młodej.

D: Trzy słowa, które najlepiej określają Cię jako Pannę Młodą ...

M: Introwertyk, który tego jednego dnia zapomniał być introwertykiem. Do tego zwiewna i szczęśliwa do granic.

D: W jakim stylu utrzymana była Twoja ślubna ceremonia i przyjęcie weselne?

M: Do tej pory nie potrafię tego określić, to trochę jak mix boho, slow wedding i dużej wolności wewnątrz.


D: Którą ozdobę Decolove wybrałaś do swojej ślubnej stylizacji i dlaczego?

M: Tu musicie mi pomóc z nazwą, nie pamiętam! Stała się ona moją wiecznie żywą alternatywą dla dużych, słowiańskich wianków.

Dopisek redakcji: ozdoba wykonywana była na indywidualne zamówienie i wzorowana na opasce Phoebe, bohaterki serialu Przyjaciele.


D: Najpiękniejsze ślubne wspomnienie ...

M: Początek wesela, gdy goście zasiedli do stołów, a ja zamiast zająć się zjedzeniem czegoś (w końcu) patrzyłam z środka sali i nie wierzyłam, że oni wszyscy tutaj są i to się teraz dzieje. Drugim momentem był pierwszy taniec - był sierpień, na zewnątrz zrobiło się ciemno od granatowych burzowych chmur, a ogromny deszcz i spokojna muzyka stworzyły 2 minutowe magiczne uniesienie

D: Najważniejsza rada dla Przyszłych Panien Młodych ...

M: Jeśli otoczycie się w tym dniu ludźmi, których kochacie, wspomnienie o nim będzie grzało Wasze serca do końca życia.

Sesja wykonana przez Pieczko&Pietras.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium