do kasy suma: 0,00 zł
PL

PANNA MŁODA DECOLOVE - ELŻBIETA

184.jpg

 

Panna Młoda Decolove - Elzbieta to miłośniczka psiaków i psia mama adopciaka Gustawa. Nie umie usiedzieć w miejscu za długo. Uwielbia podróże wszelkiego rodzaju, zwłaszcza te które wymagają zwiedzania pieszo. Kocha spotkania z ludźmi ale czasem introwertyczna natura prowadzi ją na spacery poza miastem i z dala od zgiełku.

1. Trzy słowa, które najlepiej określają Cię jako Pannę Młodą..

Niekonwencjonalna :) Trochę romantyczna i trochę nowoczesna.

2. W jakim stylu była utrzymana Twoja ceremonia i przyjęcie weselne?

Nie wiem jak nazwałabym ten styl..miało być po prostu „po naszemu” :) Wynajęliśmy piękny odrestaurowany Zamek Rajsko na Dolnym Śląsku pięknie położony wśród lasów i staraliśmy się wszystko utrzymać w naturalnym, zamkowym klimacie. Dekoracje z akcentami kolorowych polnych kwiatów, drewniany stół przy którym zasiedliśmy z przyjaciółmi.. Ceremonia w plenerze również odbyła się na terenie Zamku pod pięknym starym zachowanym łukiem, pokrytym ciemnozielonym bluszczem. Z balkonu dochodziły dźwięki wiolonczeli i skrzypiec grających „All you need is love”.

3. Którą ozdobę Decolove wybrałaś do swojej ślubnej stylizacji i dlaczego?

Nie pamiętam nazwy kolczyków ślubnych :) Pamiętam jednak, że wypatrzyłyśmy je ze świadkową, bo miały piękny herbaciany kolor i pełne kwiaty. To były ostatnie takie kolczyki! Wiedziałam po chwili, że to TE. Idealnie pasowały do stylizacji i pomogły wydobyć jej charakter. Pięknie układały się przy twarzy i komponowały się z upięciem włosów.

Elzbieta wybrała kolczyki Poppy w pięknym, cielistym kolorze. 


4. Najpiękniejsze ślubne wspomnienie..

Moment kiedy nasz przyjaciel prowadził mnie do ślubu i zobaczyłam czekającego na mnie przyszłego męża. Jego kochające spojrzenie, dźwięki smyczków w tle i całość tej scenerii - na samą myśl łezka wzruszenia kręci się w oku.

5. Najważniejsza rada dla przyszłych Panien Młodych...

Moje Drogie, pamiętajcie tego dnia o sobie i delektujcie się każdą chwilą, bo szybko mija :) Zapraszamy do sprawdzenia naszej biżuterii ślubnej do włosów!

Zdjęcia mybestphoto.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/** * A function to handle a click leading to a checkout option selection. */ function onCheckoutOption(step, checkoutOption) { dataLayer.push({ 'event': 'checkoutOption', 'ecommerce': { 'checkout_option': { 'actionField': {'step': step, 'option': checkoutOption} } } }); } if($('body.checkout').length > 0) { $('input[name="shipping_zip_code"]').on('change', function() { if(!$('#paymentOptions').hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(1, 'Shipping and delivery options activate') } }); $('#goToStep2').on('click', function() { if(!$(this).hasClass('disabled')) { onCheckoutOption(2, 'Continue button click') onCheckoutOption(3, 'Delivery address activated') } }); $('#checkoutForm').on('submit', function() { onCheckoutOption(4, 'Order button click'); }); $('#checkoutForm').on('submit',function onCheckout() { dataLayer.push({ 'event': 'checkout', 'ecommerce': { 'checkout': { 'actionField': {'step': 4, 'option': 'Thank you page'} } } }); }); }
Sklep internetowy Shoper Premium